Programowanie i projektowanie urządzeń elektronicznych na zamówienie w takich miastach jak Gdynia, Gdańsk, Sopot, Trójmiasto, Warszawa ale także zdalnie w całej Polsce, jest jednym z działów naszej działalności. Interesują nas szczególnie projekty związane z urządzeniami, takie jak sterowanie, pomiary, kontrola dostępu, instalacje alarmowe i wszystkie inne dziedziny gdzie niezbędna jest komunikacja oprogramowania ze sprzętem.

Staramy się wykorzystywać darmowe kompilatory i narzędzia programistyczne, wszędzie gdzie to tylko możliwe, w celu ograniczenia kosztów wykonywania projektów np. Visual Studio Express, GCC, Android Studio, oprogramowanie producentów do układów CPLD i FPGA i wiele innych.

Języki programowania:
– C/C++
– C#
– Java
– Assembler, różne wersje na różne architektury
– VHDL

Możemy wykonać oprogramowanie na:
– komputery PC
– urządzenia mobilne
– firmware dla urządzeń wbudowanych
– oprogramowanie mikrokontrolerów
– układy FPGA i CPLD

Wykonujemy także projekty elektroniczne, projektowanie urządzeń elektronicznych oraz PCB i w branży automatyki. Możemy także wykonać uniwersalne biblioteki DLL czy sterowniki do istniejącego sprzętu aby połączyć oprogramowanie z zakupionymi urządzeniami. Możemy wykonać szafy, rozdzielnie elektryczne z automatyką przemysłową i je oprogramować. Możemy zaprojektować urządzenia elektroniczne wszelkiego rodzaju i wdrożyć je do produkcji.

Jest to temat bardzo szeroki i zawsze prosimy o kontakt telefoniczny w celu omówienia potrzeb i naszych kompetencji.